قوانین و مقررات سهاملی

محدودیت

تمامی اطلاعات موجود در سهاملی را صرفاً برای استفاده شخصی و غیر تجاری خود می توانید مرور و برای خود ذخیره نمایید. شرط استفاده از محتوای سهاملی، این است که موافقت کنید هیچ یک از موارد به کار گرفته شده در سامانه سهاملی را به صورت ظاهری یا با استفاده از نرم افزار های ویرایش تصویر و ویدئو، در هیچ حالتی تغییر نداده و یا اصلاح نکنید و سایر اطلاعیه های حقوق مالکیت اختصاصی را همانطور که مطالب و اطلاعیه ها حاوی آن است، در تمام کپی ها نیز برای سهاملی محفوظ بدارید. غیر از آن، سایر موارد استفاده غیر شخصی و یا اشتراک گذاری هر یک از نتایح و موارد موجود در سامانه سهاملی، غیر مجاز بوده و هرگونه تخلف از موارد فوق الذکر، موجب عدم رضایت شرعی و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت و موجب سلب دسترسی کامل به حساب کابری بدون اطلاع قبلی خواهد شد.

مالکیت اطلاعات

کلیه محتویات سامانه سهاملی اعم از گزارشات رسمی، گزارشات خبری، فرم های اطلاعات، نتایج تحلیلات سامانه، تصاویر، طرح قالب، تحت کپی رایت بوده و هرگونه استفاده غیر مجاز از آنها تخلف از کپی رایت، قانون علائم تجاری و سایر قوانین تلقی می شود. سایر حقوقی که در این موافقت نامه صراحتاً به کاربر واگذار نشده، برای سهاملی محفوظ است.

علائم و تصاویر

علائم استفاده شده در سامانه سهاملی فقط با کسب اجازه مکتوب از مدریت می تواند مورد استفاده قرار گیرد. تمام علائم (لوگو) و اسامی و تصاویر، تحت مالکیت صاحبان مربوطه قرار دارند. بجز مواردی که در این اطلاعیه حقوقی صراحتاً مشخص شده، سایر محتوای آن نباید به عنوان اعطای مجوز یا واگذاری حق امتیاز یا انحصار علامت تجاری، کپی رایت یا سایر حقوق مالکیت اختصاصی ما یا طرف سوم، تعبیر یا استنباط شده و یا اقرار بلا انکار تلقی گردد.

پیوند ها

در راستای خدمت رسانی به کاربران و ایجاد تسهیلات، در وبسایت لینک هایی را به سایر سایت ها گنجانده ایم. این سایت ها تحت مالکیت و اداره طرف سوم بوده و هیچ مسئولیتی در قبال در دسترس بودن آنها یا مضامین و محتوای آنها نداریم. گنجاندن لینک وب سایت های طرف سوم به سامانه سهاملی، به معنی تأیید آن تارنما یا مالک آن، یا هرگونه نسبتی بین ما و طرف سوم میزبان سایت نمی باشد.

بازخورد و انعکاس نظرات

تمام نظرات و بازخوردها درباره سهاملی و نماد های معاملیاتی موجود در آن یا مطالب ارائه شده از طریق سامانه سهاملی یا همراه با آن، غیر محرمانه تلقی شده و متعلق به سهاملی می باشد. با ارائه نظرات و بازخوردهای خود، در واقع حق استفاده، کپی، اصلاح، نمایش و پخش این مطالب را به رایگان در اختیار ما قرار می دهید و می توانیم بطور نامحدود این اطلاعات و مطالب را به عناوین و اشکال مختلف اما نه با تغییر کلیت و مقصود آن، مورد استفاده قرار دهیم.

رد مسعولیت

تیم ما می کوشد اطلاعات مفید، صحیح و بروزی را در اختیار شما قرار دهد. از این رو، تلاش کردایم اطلاعات بسیار دقیق و صحیحی در سامانه سهاملی ارائه کنیم، اما هیچ مسئولیتی بر صحت و کامل بودن آن اطلاعات یا مطالب و هیچ تعهدی بر بروز بودن اطلاعات یا مطالب سامانه سهاملی و در نتیجه تاریخ گذشته بودن آنها یا تاخیر در به روز رسانی آن ها در صورت عدم در دسترس بودن وبسایت شركت مدریت فناوری بورس تهران به نشانی TseTmc.com، بر عهده نمی گیریم؛ اما این موارد مبنی بر به روز نشدن روزانه اطلاعات سامانه نبوده و تمام اطلاعت نماد های معاملاتی به صورت روزانه در بازه زمانی ۱۵:۰۰ الی ۱۸:۰۰ به روز رسانی می شوند و در طی این عملیات، سامانه در دسترس کاربران نخواهد بود.

اطلاعات یا نظرات ارائه شده در بخش نظرات نماد های معاملاتی ضرورتاً نظرات ما نیست. نه ما و نه هیچ یک از مدیران، گردانندگان، پخش کنندگان یا سایر افراد مرتبط با ما، مسئول یا مشمول هیچ نوع ضرر و زیان و تاثیر در تصمیم گیری جهت خرید یا فروش هر یک از سهام ها، عیب و نقص، ادعا، یا سایر صدمات یا علل مربوطه یا ناشی از هرگونه اطلاعات ارسال شده نمی باشیم. حق اصلاح این شرایط یا محدودیت های قانونی را در هر زمان برای خود محفوظ می داریم.

تمام اطلاعات و مطالب ارائه شده و موجود در سامانه سهاملی بدون هیچگونه ضمانتی، صریح یا ضمنی و در همین «وضع موجود» ارائه می شود و تمام ضمانت ها از هرنوع، صریح یا ضمنی را به طور کامل از خود سلب می کند. تحت هیچ شرایطی در قبال کلیه خسارات (بدون محدودیت شامل، غیر مستقیم، خاص، اصلی و تبعی به واسطه استفاده، ناتوانی از استفاده، سایت های پیوند شده به آن، یا مطالب و اطلاعات موجود در هر یک از این سایت ها، طبق قرارداد یا مسئولیت مدنی یا هر تئوری حقوقی دیگری باشد و حتی در صورت آگاهی از امکان چنین خساراتی، هیچ مسئولیتی بر عهده نداریم.

سلب دسترسی

سهاملی می تواند دسترسی شما را به تمام یا بخشی از سامانه شامل و نه محدود به، بخش نظرات، حساب کاربری و… را به دلیل «تخطی از شروط و مقررات این قرارداد» و صرفاً با صلاحدید خود، پایان دهد یا به تعلیق درآورد. در این صورت محدودیت های موجود در رابطه با مطالب و اطلاعات موجود در کل تارنمای سهاملی، اظهارات و ضمانت ها، غرامت ها و محدودیت مسئولیت، که در این قرارداد اعلام شده باید تا لحظه پایان دسترسی، به قوت خود باقی بماند.

قانون حاکم، حوزه قضایی و دادگاه ذیصلاح

این قرارداد، صرف نظر از انتخاب مبانی قانونی آن، تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و طبق آن قابل طرح و بررسی است. دادگاه های خاص باید حوزه قضایی انحصاری و آیین دادرسی اختصاصی در خصوص مناقشات ناشی از این توافق نامه و یا مربوط به هر یک از بندهای آن، داشته باشند که در این صورت دعاوی احتمالی در حوزه قضایی و مطابق آیین دادرسی دادگاه مذکور قابل طرح و اقامه خواهد بود.

سخن آخر

در صورتی که هر یک از مفاد این توافق نامه از درجه اعتبار ساقط شود، غیر قانونی تشخیص داده شود و یا به هر دلیل دیگری اجرای آن مقدور نباشد، لازمست مفاد مذکور، از این قرارداد منفصل شود، اما سایر شروط و مقررات آن همچنان به قوت خود باقی می ماند. این قوانین، کل قرارداد بین ما و شما در ارتباط با استفاده از سامانه تحلیل سهام سهاملی را در بر گرفته و در صورت هر گونه اعمال تغییرات در آن، به کلیه کاربران با یکی از روش های ارسال ایمیل یا پیامک اطلاع رسانی خواهد شد و کلیه کاربران ملزم به مطالعه مجدد قوانین خواهند بود.

باتشکر از صبر و شکیبایی شما سهامداران محترم بازار سرمایه، علی کوهی عین الدین.